Krúžky Deti a Teens
Tanec pre Deti

…svet plný tanca, radosti, smiechu a priateľstiev…

Tanec pre deti prináša prirodzene radosť z pohybu, dobrú náladu vďaka hudbe, veľa smiechu a spoločných zážitkov s priateľmi.

V tanečnom krúžku sa deti hravou a zaujímavou formov naučia tanečné prvky a techniku vybraného tanečného štýlu. Z prvkov potom vytvárajú spolu s trénerom nápadité choreografie.

Tanečníci už po pár mesiacoch ukážu rodičom výsledok svojej práce na Vianočnom večierku. Záver tanečnej sezóny oslavujeme Tanečnou show, ktorá sa koná v Divadle Andreja Bagara vždy v júni.

Ak sa vašim deťom tanec zapáči možu postupovať do vyššej výkonnostnej úrovne a rozvíjať svoj tanečno-umelecký talent až po súťažnú úroveň. V druhom až treťom roku deti začínajú s prípravou na tanečné súťaže, ktoré organizujeme aj v Nitre.

Tanečný život je v Akadémii tanca okrem pravidelnej výuky poprepletaný sústredeniami, workshopmi. dennými tanečnými tábormi, množstvom akcií a vystúpení, ktoré nás spájajú vďaka nadčšeniu pre tanec a umenie.


Tanečné krúžky


Vybrať si môžete 9 tanečných štýlov. V ponuke nájdete klasické, moderné, spoločenské ale aj národné a akrobatické tanečné štýly.

Hip-hopSpol. tanceAkrob. Rock nRoll
DiscoLatinoContemporary
BreakingBaletĽudové tance

 Dramatické krúžky


Dramatické umenie a tanec spolu veľmi úzko súvicia.

Veď každý vynikajúci tanečník vyjadruje svojím tancom pocity, istý príbeh. Rovnako herci sa často ocitnú v situácii kedy hrajú a vyjadrujú pocity tancom.

Už druhú sezónu ponúkame v našej tanecňej škole aj dramatické krúžky a postupne získavajú čoraz väčšiu obľubu detí.


Ak si deti nevedia vybrať


Niekedy sa stáva, že si deti nevedia vybrať o aký tanečný štýl majú záujem. Je to prirodzené, veď si ani často nevedia predstaviť ako jednotlivé štýly vyzerajú.

V Akadémii tanca môžete vyskúšať krúžky rôznych štýlov aj dokonca aj rôznych lektorov v jednom štýle. Stáva sa niekedy, že deti baví štýl, ale nesadne im lektor.

Sme otovrení komunikácii a pomôžeme vám s vybraním najoptimálnejšieho krúžku pre vaše dieťa. Toto platí aj pri zaraďovaní do výkonnostnej úrovne.

 

Otvorené hodiny – prebiehajú len v septembri

Tento rok si deti môžu jednotlivé tanečné štýly vyskúšat na otvorených hodinách. Cieľom je aby si ich vedeli predtaviť a vybrať si ten, ktorý ich bude najviac baviť. Otvorené hodiny organizujeme v piatok poobede. Tanečné štýly sú rozdelené do dvoch dní. Ak sa prihlásite na otvorené hodiny, rezervujeme vám vopred miesto na skúšané štýly. Čo znamená, že ak sa minie kapacita krúžku, pre vás miesto budeme mať.


Rozdelenie do skupín


Deti sú pre vyššiu efektivitu učenia rozdelené do skupín podľa veku a výkonnosti. Krúžky sú určené pre deti od 6 rokov. So súhlasom lektora ich môžu navštevovať aj 5 ročné deti.

Pre mladšie detičky odporúčame Tanečnú prípravku – Mini, Miky Dance, Balet alebo Talentíček.

Ak vaše dieťa tancuje viac ako jeden rok, kontaktujte nás na 0911111204 a vyberieme spolu vhodnú výkonnostnú úroveň.

 

Výkonnostné úrovne

Začiatočníci1. rok1x60min./týždeň
Mierne pokročilí2. rok2x60min./týždeň
Stredne pokročilí3. rok2x90min./týždeň
Pokročilí4. rokpodľa potreby

 

Vekové rozdelenie

 • deti: 6 – 10 rokov
 • teens: 11 – 15 rokov
 • teens: 16 – 20 rokov

Postup prihlásenia


Na krúžky sa môžete prihlásiť

 1. elektronickou prihláškou
   • prijatie prihlášky vám potvrdíme spätným e-mailom
   • ak vám nepríde, kontaktujte nás
 2. osobne na recepcii AT
 3. telefonicky alebo mailom

AKTUÁLNA PONUKA A ONLINE PRIHLÁŠKA 6-10r.

AKTUÁLNA PONUKA A ONLINE PRIHLÁŠKA 11-16r.


 Sledujte nás


Ak vás zaujíma ako to u nás chodí sledujte nás na sociálnych sieťach

Facebook

Instagram

YouTube


 Otázky


V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať


Mohlo by vas zaujímať


 

Tešíme sa na vás!
Vaša Akadémia tanca
Tanec-relax-zábava

Tanec pre deti, Tanecne kruzky,  Rôzne tanečné štýly, Spoločenské tance, Disco, Hiphop, Hip-hop, Balet, Contemporary, Ľudové tance, Breaking, Break dance, Latino, Akrobatický Rock n Roll. Tanečný krúžok, Nitra, Tanecna skola, tanečná škola,

Pozri aj: