Ukážkové hodiny tanečných štýlov 08:09

Každý tanečný štýl má svoj špecifický charakter. Ak nájdete pre seba ten najvhodnejší, brnknete na nôtu talentu a váš tanečný sen sa môže naplniť.

V Akadémii tanca nás baví prinášať stále nové tanečné štýly. Záleží nám na tom, aby sme vytvárali priestor pre rozvoj každého tanečného talentu.

Tanec je len jeden, to jednotlivé štýly vytvárajú jeho bohatú paletu farieb vďaka ktorým je komplexný.


Ak si neviete vybrať


Ak sa neviete rozhodnúť o aký tanečný štýl mate záujem, odporúčame vám absolvovať ukážkové hodiny tanečných štýlov. Hodiny sú vhodné pre deti a teens.

Na ukážkové hodiny je nutné rezervovať si miesto vyplnením prihlášky.

 • najbližší termín 7.9.2019 od 9:30 do 11:00

Vyplnením prihlášky vám zároveň rezervujeme miesto na krúžkoch, o ktoré máte predbežne záujem. To znamená, že ak sa aj naplní kapacita krúžku, pre vás miesto budeme mať.

Ako sa prihlásiť na ukážkové hodiny?

 1. kliknite na Aktuálna ponuka nižšie
 2. vyberte možnosť Ukážkové hodiny
 3. do poznámky v prihláške napíšte o aký štýl alebo tanečné štýly máte záujem

V Akadémii tanca môžete vyskúšať rôzne tanečné štýly a dokonca aj rôznych lektorov v jednom štýle. Niekedy sa stáva sa, že deti baví štýl, ale nesadne im lektor.

Sme otvorení komunikácii, radi vám pomôžeme s vybratím najvhodnejšieho krúžku, preto sa v prípade otázok na nás v pokoji obráťte.


Viac tanečných štýlov


V Akadémii tanca postupne rozširujeme ponuku tanečných štýlov, aby si každý prišiel na svoje a mohol si vybrať štýl, ktorý ho bude skutočne baviť a napĺňať. Každý štýl prináša totiž svoj špecifický charakter vďaka ktorému si ho zamilujete.

Pred trinástimi rokmi sme v Akadémii tanca začínali so spoločenskými tancami, o osem rokov neskôr prišiel u nás na scénu Hip-hop a pred štyrmi rokmi Balet. Už tri úspešné sezóny má za sebou Disco spolu s Latino. Pred dvoma rokmi sme zaradili Akrobatický Rock n Roll, Ľudové tance a obohatili sme hip-hopvové štýly o Breaking, Afro a Waacking. Novinkou minuloročnej sezóny bolo Contemporary. 

Túto sezónu prinášame k baletu a contemporary aj jazz – divadelný tanec.


Postup prihlásenia


Na Tanečné krúžky sa môžete prihlásiť:

 • elektronickou prihláškou
 1. vyberte si z AKTUÁLNEJ PONUKY najvhodnejšií kurz
 2. kliknite na PRIHLÁŠKA, vyplňte ju a odošlite
 3. prijatie prihlášky vám potvrdíme spätným e-mailom
  • ak vám spätný e-mail nepríde, kontaktujte nás
 • osobne na recepcii AT
 • telefonicky.

AKTUÁLNA PONUKA


Otázky


V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať